airBaltic tutvustab viit piletitüüpi personaalsemaks reisimiseks

Läti riiklik lennufirma airBaltic on kasutusele võtnud viis erinevat piletitüüpi, et pakkuda personaalsemat ning mugavamat reisimisvõimalust lähtudes reisija individuaalsetest vajadustest.

Müügi- ja turundusosakonna vanempresident Michael Grimme sõnab: “airBaltic pakub mitmeid a la carte tooteid: alates pardatoitlustusest, istme reserveerimisest, registreeritud pagasiteenusest, reisi kuupäeva ning aja muutmisest mitmete teiste teenusteni lendudel 60 sihtkoha vahel Euroopas, Lähis-Idas, Venemaal ning SRÜs. Lähtuvalt reisija nõudmistest oleme grupeerinud tooted ja teenused viie piletitüübi alla. Need viis piletitüüpi võimaldavad reisijail valida personaalsema reisivõimaluse airBalticuga ning teenused varieeruvad lihtsast Basic-klassist Business Flex ehk paindliku äriklassini.”

Iga viiest uuest piletitüübist – Basic, Economy, Economy Flex, Business, Business Flex – sisaldab vastavalt aina suuremat hõlmatud teenuste hulka. Basic pilet garanteerib madalaima piletihinna neile, kes soovivad soodsalt reisida, kuid kes saavad lisateenuseid osta aadressilt www.airbaltic.com. Economy klassi pilet sisaldab juba enam teenuseid, näiteks registreeritud pagasit ilma lisatasuta. airBalticu Economy Flex võimaldab aga kohandada reisiplaane piiramatult – see on loodud ärireisijatele, kes ühel või teisel põhjusel ei saa lennata Business Flex klassis. Business-klassi piletid pakuvad parimat teenindust lennujaamas, lounge’is ning pardal, Business Flex pakub aga täielikku paindlikkust ja parimaid teenuseid kogu reisi vältel. airBalticu soodsad hinnad ning kõik piletitingimused leiate aadressilt www.airbaltic.com

airBalticu võrgustikus on 60 sihtkohta, millest igaühe kaudu on võimalik mugavalt läbi Riia kodubaasi lennata järgmistesse sihtkohtadesse Euroopas, Skandinaavias, Venemaal, SRÜ riikides ning Lähis-Idas.

 

Lühidalt airBalticust:

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) on 1995. aastal asutatud aktsiaselts, mille peamisteks osanikeks on Läti riik 52,6% osalusega ning SIA Baltijas Aviācijas Sistēmas 47,2% osalusega. airBalticu lennuparki kuulub 33 lennukit: 6 Boeing 737-500, 8 Boeing 737-300, 2 Boeing 757-200, 10 Fokker 50 tüüpi lennukit ja 7 Bombardier Q400Next Geni. airBaltic pakub otselende kolmest Baltikumi pealinnast – Riiast, Tallinnast ja Vilniusest. airBaltic sai tiitli Airline of the Year 2009/2010 European Regions Airline Associationilt ning airBaltic võitis auhinna Air Transport World Phoenix Award 2010, saades nii ülemaailmse tunnustuse, mis märgib silmapaistvat äri restruktureerimist. airBaltic valiti anna.aero ANNIES auhinna saajaks, olles uute liinide arvestuses suurim lipukandja Euroopas. airBaltic võitis Budgies World Low Cost Airline Awardsil žürii eriauhinna Pacesetter Award 2010 (Teerajaja), mis tunnustab airBalticu kui hübriidlennufirma saavutusi.

KOMMENTAARID

(nimi)


 

huvitav etendus oli

Ettevõttest | Kontaktid | Autoriõigused | Professionaalidele
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::3.17516804sec.